rabbit web

Rabbit Web IOS

Official Website – rabbitweb.net.tr

Rabbit Web IOS İndir | Yeni özellik | 2022’nin Son Sürümü

En sevdiği web dizilerini canlı TV ile birlikte tek bir platformda tamamen ücretsiz olarak izlemenin bir yolunu bulmaya çalışan bir kullanıcıysanız, tavşan web bir kez kontrol etmeniz gereken uygulamadır.

rabbit web ios indir Canlı sporları, canlı TV’yi ve popüler OTT İçeriğini tek bir çatı altında izlemenin en iyi yoludur. rabbit web, 1000’den fazla canlı kanalın yanı sıra her türden 5.000’den fazla popüler filmi izlemenize olanak tanır ki bu benim gibi bir film aşığı için çok büyük bir sayıdır.

Neden rabbit web ios

İnternette, canlı TV kanalları ve canlı sporlar kadar ücretsiz bir eğlence kaynağı sağladıklarını iddia eden birçok uygulama bulacaksınız, ancak bu uygulamalarla ilgili sorun, çoğunun tamamen sahte olması veya hatalarla dolu olması ve hiç kullanılamaz, ancak tavşan web gibi değil.

Apple cihazlarınızda rabbit web iOS kullanarak spor, canlı TV, korku filmleri, dublajlı web dizileri, Türk filmleri, Türk dizileri vb. gibi her tür aramada eğlence dünyasına erişebilirsiniz.

rabbit web ios özelli̇kler

rabbit web ios’un bu sürümünde, daha önce hiç tanıtılmamış bazı özel özellikler elde edeceksiniz. bu özellikler, özelliğinden dolayı yalnızca rabbit web I was sürümü için mevcuttur. bir Android kullanıcısıysanız, yeni güncellemeye kadar bu özel özelliklere erişemezsiniz.

İşte rabbit web ios ‘un yeni sürümünde listelenen premium özellikler –

  • Bu sürümde, cep telefonu kullanıcıları için gerçekten verimli olan çok düşük veri tüketimi ile içeriğinizi olabildiğince hızlı indirecek premium indirme özelliğine sahip olacaksınız.
  • Ayrıca düşük hızlı bir internet bağlantısıyla HD kalitesinde akış elde edersiniz. Evet, tavşan bebeğin bu versiyonunun yardımıyla doğru duydunuz, içeriğinizi internet hızı olmadan yüksek çözünürlüklü 1080 P kalitesinde yayınlayabilirsiniz, ki bu kesinlikle harika.
  • Rabbit web ayrıca içeriğinizi zihniyetinize ve tercihlerinize göre önerir. bu, rabbit web ios’un bu sürümünün en popüler ve gelişmiş özelliklerinden biridir. bu uygulamayı bir süre kullandıktan sonra, yapay zekası ile tercihlerinize göre size otomatik olarak bazı içerikler önerecektir ve o kadar iyidir ki kesinlikle seveceksiniz.
  • Çocuklardan yaşlılara kadar herkes için çok sayıda türe sahip olan Rabbit web, herkes için içeriğe sahiptir.

Rabbit web ios İndir

Rabbit web ios]’un bu sürümü, benim gibi kullanıcılar için gerçekten yararlı olacak bazı gerçekten akıllara durgunluk veren özelliklere sahiptir. Herhangi bir içeriğe herhangi bir ara belleğe alma veya sorun olmadan tek bir tıklama ile erişebilirsiniz.

Bu platformda bulunan her bir içerik parçası tamamen telifsizdir, bu nedenle izleme sırasında herhangi bir sorun hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Sadece bu uygulamanın popülerliğinin ana nedeni olan tek bir dokunuşla akıllı telefonunuza herhangi bir filmi indirebilmeniz değil.

Nasıl indirilir Rabbit web ios

iOS uygulaması ile en son bölümü sadece aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz, Sadece indirme düğmesine tıklayın ve indirme cihazınızda başlayacaktır, bundan sonra dosya yöneticinize gidin ve uygulamayı arayın, ardından sadece yükle düğmesine tıklayın.

Bazen kurulum için birkaç dakika sürer, ancak cihazınıza başarılı bir şekilde yükleneceği konusunda endişelenmeyin.

Son sözlerim

Bunlar [rabbit web ios] son sürümü hakkındaki düşüncelerim. bence günlük olarak spor canlı futbol izlemeyi seven benim gibi sportif biriyseniz kesinlikle bu uygulamayı kontrol etmelisiniz. peki, bu uygulama ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, kesinlikle aşağıya bir yorum bırakabilirsiniz ve mümkün olan en kısa sürede cevap vereceğiz.

DMCA: rabbitweb.app 17 U.S.C. * 512 ve Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası (DMCA) ile uyumludur. Herhangi bir ihlal bildirimine yanıt vermek ve uygun önlemi almak politikamızdır. Telif hakkıyla korunan materyaliniz sitede yayınlanmışsa ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.